خرید عسل با قیمت های مختلف

خرید عسل همه قیمت

ویژگی عسل طبیعی چیست ؟

عسل طبیعی هر منطقه با توجه به پوشش گیاهیی آن مکان، عطر و طعم و رنگ آن ویژگی های خاص خودش دارد . عسل طبیعی به علت داشتن قند فروکتوز گلو را می سوزاند ، و این یک امر طبیعی است ، اما متاسفانه عسل سودجویان بدلیل عدم دست داشتن زنبورعسل در تهیه آن، گلو را نمیسوزاند و براحتی تبلیغ میکنند که عسل طبیعی نباید گلو را بسوزاند !
همانطور که بارها گفته ام بهترین راه شناخت عسل طبیعی جهت خرید آسوده و مصرف با خیالی راحت، خرید عسل طبیعی بدون واسطه و بصورت مستقیم از زنبوردار است ، خودتان را اذیت نکنید و دنبال هزینه های آزمایشگاه و آنالیز عسل در آزمایشگاه مواد غذایی هم نباشید ، زیرا آنالیز عسل در ابتدا باید کامل صورت بگیرد ، که آن هم مستلزم هزینه بالایی است، آنالیز تنهای سکارز عسل تحت هیچ عنوان ملاک شناخت عسل نیست ، و هرگز ساکارز پایین عسل به تنهایی ویژگی عسل خوب طبیعی محسوب نمی شود.

 ویژگی عسل مرغوب

 1. عسلهای طبیعی در ابتدای برداشت بوی بسیار خوب و زیاید دارند ، عطر و بو فرار است ، متاسفانه بواسطه ورود اسانس های ترکیه ای در بازار ایران متقلبان با افزودن اسانس به عسل شکری یا عسل دست ساز ، عسل های خود را چنان عطر دار می کنند که اصلا قابل تشخیص نمی باشد این عسل اصل است یا تقلبی .
  2. اکثر عسل های طبیعی وقتی خورده می شوند گلوی انسان را می زند و تند هستند این مهم یک ویژگی عسل مرغوب میباشد؛ درحالیکه عسلهای شکری و تقلبی فقط شیرین هستند و تند نیستند.
  البته بعضی عسلهای طبیعی مثل مرکبات ملایم تر هستند ولی اکثر عسلهای طبیعی در این ویژگی مشترک هستند و دلیلش قند فروکتوز و گرده گلی است که زنبور می آورد و در شکمش طی عملیاتی به شهد اضاف می کند. عسلهای تقلبی و 100درصد شکری عاری از گرده هستند و تند نیستند.
  3. عسلهای طبیعی را به صورت تنها نمی شود با شکم خالی مقدار زیادی از آن را میل کرد و در صورت خوردن چند قاشق دل درد می گیریم مخصوصا قبل صبحانه می شود امتحان کرد تا پی برد، البته عواقبش با خودتان.
  بنابراین در صورت خوردن چند قاشق عسل طبیعی قبل صبحانه دل درد می گیریم و مجبور به خوردن  نان می شویم عسلهای شکری و شبه عسلهای دیگر این خاصیت را ندارند.
  4)عسلهای دست ساز و شکری اکثرا زرد رنگ هستند و تنوع رنگ عسل طبیعی را معمولا ندارند. البته شبه عسلهای سیاه و رنگهای دیگر هم وجود دارد که حاصل جوشاندن شکر، افزودنیا و… هست و این عسلها مثل قند و نبات می باشند و اکثرا مزه آبنات می دهند. متاسفانه همین عسل های سیاه رنگ را به جای عسل وحشی سیاه یا … میفروشند و اتفاقا افرادیکه فریب کلاهبردران فروش عسل را میخورند ، آنانی هستند که ادعای بسیاری در شناختن عسل طبیعی دارند و خود را عسل خور حرفه ای می دانند

خرید عسل ارزان:اگر شما دارای کسب و کاری هستید که نیاز به عسل طبیعی دارید که قیمت مناسب داشته باشد و یا برای مصرف شخصی نیاز به عسل با قیمت ارزان دارید به شما پیشنهاد میکنم از عسل های عمده شرکت ما استفاده کنید. ما از سراسر ایران عسل وارد می کنیم و تقریبا همه مدل عسلی داریم. بهترین گزینه برای عسل ارزان قیمت انتخاب شرکت تولیدی نبکا می باشد . عسل هایی که با کمک تغذیه مناسب کندوها و با رعایت اصول بهداشتی هر ساله از زنبورستان های مختلف در سطح کشور برداشت می شود و بصورت عمده(از 5کیلوگرم)بفروش می رسد. قیمت عسل های عمده فقط 85,000 تومان می باشد و عطر و طعم فوق العاده گیاهان بهاری را دارا می باشد. تمامی عسل ها به تایید آزمایشگاه رسیده است و ما محصولی به شما ارائه میکنیم تا با فروش آن به مصرف کننده , رضایت مصرف کننده را بدنبال داشته باشد.

خرید عسل با قیمت های مختلف: مجموعه نبکا جهت برطرف کردن نیاز شما مشتری گرامی سعی دارد تا با ارائه انواع مختلف عسل طبیعی نیاز شما را به محصول عسل طبیعی برطرف نماید. ما هر ساله عسل های مورد نیاز خود را در فصل برداشت عسل تهیه میکنیم و با انجام آزمایش , کیفیت عسل ها را مشخص میکنیم و با این روش عسل با قیمت های مختلفی در سبد کالایی ما قرار میگیرد. شما می توانید عسل را از قیمت های پایین تا نهایت 750,000تومان از مجموعه ما با هر حجمی که نیاز دارید تهیه فرمایید.

نبکا کندو

نوشته‌های مرتبط
عسل نبکا

دیدگاه‌ها

*
*

15 + یک =